این دوره برای پیشرو های حوزه مالی و مدیران عصر دیجیتال طراحی شده است.

دوره جامع RPA

برگ برنده آینده حرفه مالی را در دست داشته باشید.

پخش ویدیو

حسابداری همین امروز که شما دارید محتوا معرفی این دوره را می خوانید اتوماتیک شده است. نرم افزار های بسیاری با قابلیت های بالا طراحی شده اند نرم افزار هایی که برای مدیریت دقیق اطلاعات مالی و ارائه اطلاعات به موقع طراحی شده و در تصمیم گیری های سازمان نقش عمده ای دارند.

آیا عامل انسانی در حسابداری از بین می رود؟ آیا حسابداران جایگزین ربات ها خواهند شد؟ اصلا اینطور نیست، تکنولوژی به حسابداران و افراد فعال حوزه مالی کمک می کند تا پروسه ها را کارآمد تر انجام دهند و با اتوماسیون فرآیند های تکراری حسابداری، وقت و تمرکز خود را در ایفای نقش مشاور و یک شریک تجاری در سازمان و ارزش آفرینی بگذارند.

و به قطع نقش های فعلی که شامل فرآیند های تکراری و قابل  انجام توسط نرم افزار ها و تکنولوژی ها است حذف خواهند شد. پس برای حفظ جایگاه در حوزه مالی باید دانش و مهارت خود را با روند فضای کسب و کار و تکنولوژی بروز رسانی کنید.

مبلغ سرمایه گذاری شما برای این دوره در قسمت سرفصل ها و ثبت نام درج شده است.

کاربردی و به روز

در دوره جامع RPA به روز ترین اطلاعات مربوط به تکنولوژی را مرتبط با رشته مالی و کسب و کار، خواهید آموخت.

این تکنولوژی نوظهور یکی از مباحث جذاب و آموختن یکی از برگ های برنده شما در بازار کار می باشد. در این دوره جدید ترین مطالب را به شکل کاربردی یاد خواهید گرفت.

کاملا آنلاین

هر جای دنیـــــا که هستید میتوانید از طریق وبینار با صورت زنده در کلاس ها شرکت کنید، سوال بپرسید و اشکالات را رفع کنید و پس از برگزاری هر جلسـه فیلم ضبط شده آن جلسه را دریافت کنید و مباحث آموزشی را بار ها مــــرور کنید. دسترسی به کلوب پیشرو ها یکی از هدایا رایگان این دوره نیز آنلاین است. هم چنین پشتیبان شما هر روز از ساعت 9 صبح تا 9 شب پاسخگو سوالات شما خواهد بود.

سرفصل های دوره تحلیل داده

دوره جامع تحلیل داده شامل 3 بخش است: مبانی RPA برای فعالان حوزه مالی، تدوین استراتژی RPA برای رهبران کسب و کار، کاربرد RPA در مالیات

ویژگی های دوره جامع RPA

جامع و کاربردی​

در این دوره به صورت کاربردی با مفاهیم جدید حوزه کار تان آشنا خواهید شد. این تکنولوژی نوظهور یکی از مباحث جذاب و آموختن یکی از برگ های برنده شما در بازار کار می باشد. در این دوره جدید ترین مطالب را به شکل کاربردی یاد خواهید گرفت.

پشتیبانی

هر دانشجو دارای پشتیبان اختصاصی است تا تکالیف و تمرین های دوره را پیگیری کند و بــه پرسش های دانشجو پاسخ مناسب و به موقع ارائه دهـد. پشتیبان شما از طریق تماس تلفنـی، ایمیل و پیام رسان واتس اآپ و تلگرام با شما در ارتباط خواهد بـود.

آنلاین

آموزش ها از طریق وبینار و فیـلم های آموزشی ضبط شده ارائه خواهد شد. هم چنین برای هر جلسه جزوه ارائه می شود تا اثربخشی آموزش بالاتر برود. پیش مطالعه جزوه قبل از هر جلسه اجبـــاری است. مطالب هر جلسه شامل یک فایل جمع بندی و خلاصه نویسی است تا مرور را برای شما راحت تر سازد.

تضمین کیفیت

کلیه دوره های آموزشی مجموعه حساب لِـرن دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شرکت کننده از کیفیت آموزش است. کلیه دانشجویان حـق دارنـــد تا از خدمات آموزشــی یکسان و باکیفیت بر اساس توضیحات هر دوره بهره مند شوند.

آزمایشگاه یادگیری

آزمایشگاه یادگیری یک برنامه آموزشی تعاملی است. در آزمایشگاه یادگیری شما برای بکارگیری تکنولوژی های مختلفی را برای آماده سازی، تحلیل و مدیریت مجموعه داده ها در دنیای واقعی تمرین خواهید کرد.

تمرین محور

هر جلسه دارای تمرین های طراحی شده و از پیش برناـمه ریزی شده می باشد. بعد از هر جلســه طبق زمانبندی هر تمرین شما باید تمرین هارا انجام دهید و بـه شکل تکلیف برای پشتیبان تان ارسال نمایید. هم چنین در حین آموزش برای انتقال بهتر مطالب تمرین های کاربردی انجام خواهد شد.

پرسش و پاسخ

در این دوره نیز مانند کلیه دوره های مجموعه حساب لِرن جلسات پرسش و پاسخ خواهیم داشت تا اطمینان یابیم هیچ سوالی در ذهن دانشجویان بی پاسخ نمانده است.

اگر در مورد دوره جامع RPA نیاز به مشاوره دارید، با ما در تماس باشد.

مدرس دوره

تینا شاهپوردوست همایش CVE

برگ برنده آینده حرفه تان را در دست داشته باشید.

سلام تینا شاهپوردوست هستم و به شما تبریـــــــک می گویم که برای آموزش خودتان وقت می گذارید و سرمایه گذاری می کنید. من در رشته حسابداری بازرگانی تحصیل کردم و عضو انجمن بین المللی حسابداران مدیریت خبره انگلستان هستم. نشان بیش از 5 مهارت مرتبط با فناوری دیجیتال را از AICPA آمریکا کسب کرده ام و بیش از 500 ساعت در مبحث فناوری دیجیتال و امنیت سایبری آموزش دیده ام.

در دوره جامع RPA می آموزید چگونه با استفاده از تکنولوژی RPA اشتباهات را به صفر برسانید و بهروری را افزایش دهید. پروژه های عملی و کیس های تجاری را تجربه خواهید کرد تا به صورت کاربردی با این تکنولوژی آشنا شوید. هم چنین در بخش دوم استفاده از RPA در سطح استراتژیک سازمان را خواهید آموخت که خود می تواند فرصت های شغلی بسیاری برای شما بیافریند. این فرصت های شغلی بین المللی خواهند بود و اگر زبان انگلیسی خوبی داشته باشید می توانید در سطح بین المللی از این فرصت ها بهره برداری کنید. 10 ها گام از بقیه فاصله بگیر و برای آینده آماده شوید.

ملزومات شرکت در دوره دیجیتال مایندسِت

اینترنت

برای شرکت در وبینارها شما به اینترنت با سرعت یک مگابایت نیاز خواهید داشت. البته نگران نباشید فایل ضبط شده هر جلسه ارسال خواهد شد.

زمان کافی

شما باید زمان کافی برای انجام پروژه ها و مطالعه مباحث اختصاص دهید. این موارد توسط پشتیبان شما پیگیری می شود.

نظم

شما باید به طور منظم در کلیه جلسات شرکت کنید ، تمرین ها را طبق زمانبندی انجام دهید و برای پشتیبان خود ارسال کنید.

نحوه پشتیبانی در دوره جامع RPA

هر دوره دارای یک گروه تلگرامی است تا اطمینان حاصل شود کلیه دانشجویان به محتوای اشتراک گذاری شده دسترسی دارند.

پشتیبان شما از طریق تماس تلفنـی و پیام رسان واتس اپ و تلگرام با شما در ارتباط خواهد بــود. شما می توانید تکالیف خود را از طریق ایمیل نیز ارسال نمایید.

ثبت نام در دوره جامع RPA

این برنامه های آموزشی دارای سطح بندی از سطح مقدماتی به پیشرفته است. در صورت تمایل به ثبت نام در هر بخش به شکل جداگانه این سطح بندی باید رعایت شود.

شما می توانید به ترتیب از بخش اول تا سوم به صورت جدا ثبت نام کرده و پس از شرکت در آزمون پایان دوره در بخش بعدی ثبت نام داشته باشید. در پایان هر بخش شما مدرک مربوط به آن بخش را دریافت خواهید کرد.

در صورت ثبت نام در دوره جامع (هر سه بخش به صورت یکجا) و یا ثبت نام بصورت جداگانه مدرک معتبر مربوط به هر بخش را دریافت می کنید.

در پایان این دوره متخصص RPA خواهید شد.

مبلغ سرمایه گذاری شما

ثبت نام در دوره جامع RPA (شامل هر 3 بخش)

5 میلیون و 959 هزار تومان

ثبت نام در هر بخش دوره جامع RPA به صورت جداگانه

مبلغ سرمایه گذاری شما برای بخش اول

مبانی RPA برای فعالان حوزه مالی

2 میلیون و 885 هزار تومان

مبلغ سرمایه گذاری شما برای بخش دوم

تدوین استراتژی RPA برای رهبران کسب و کار

2 میلیون و 386 هزار تومان

مبلغ سرمایه گذاری شما برای بخش سوم

کاربرد RPA در مالیات

1 میلیون و 425 هزار تومان

سوالات متداول

سوالاتی که داوطلبان دوره جامع RPA بسیار پرسیده اند.

این دوره دارای 3 بخش مجموعا به مدت 50 ساعت می باشد. بطور کلی مدت زمان دوره 5 ماه است.

مسلما داشتن پیش زمینه تحصیلی و شغلی در این دوره به شما کمک زیادی خواهد کرد اما اگر با مباحث مالی آشنا نیستید هم میتوانید در این دوره شرکت کنید. اما زحمت بیشتر و زمان بیشتری برای یادگیری مطالب باید بگذارید.

بله در قسمت ثبت نام توضیح داده شده است.

بله، در این مورد با ما تماس بگیرید.

حداقل سرعت 1 مگابایت را نیاز دارید، البته نگران نباشید فایل های آموزشی بعد از برگزاری هر جلسه برای دانلود ارسال می شوند.

در صورت عدم رضایت دانشجویان از کیفیت دوره ها مبلغ پرداختی عودت داده میشود. مفتخریم که تا کنون کلیه دانشجویان رضایتمند بوده اند.

بله البته، برای رزرو مشاوره رایگان فوری به شماره 09379204706 در واتس اپ پیام بدهید.

بله، شما با تلفن هوشمندتان می توانید در وبینارها شرکت کنید و فایل های دوره را دانلود کنید. برای انجام تمرین های دوره ها احتمالا به لپ تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت.

با اجرای این آموزش در سازمان تخفیف های خوبی نسبت به تعداد شرکت کنندگان در نظر گرفته می شود. برای اطلاعات بیشتر با شماره 09379204706 با ما در ارتباط باشید.