این دوره برای افراد پیشرو حوزه مالی و مدیران حرفه ای طراحی شده است.

دوره جامع
تحلیل اطلاعات مالی

خبرگی در تحلیل مالی به معنای واقعی

پخش ویدیو

دوره تحلیل اطلاعات مالی با هدف خبرگی در تحلیل مالی طراحی شده است.

این دوره برای دستیابی به درک کامل از پروسه تحلیل مالی و این سوال که تحلیل مالی چه تصویری از سازمان به ما می دهد و در رابطه با آن به ما چه می گوید، نحوه ارائه اثر بخش اطلاعات و نتایج استخراج شده از تحلیل مالی به کلیه ذینفعان سازمان طراحی شده است.

تک تک شرکت کنندگان این دوره دارای پشتیبان اختصاصی هستند. تکالیف و روند آموزشی دوره برای هر شرکت کننده توسط پشتیبان پیگیری و گزارش می شود.

در انتهای این دوره به یک تحلیلگر اطلاعات مالی حرفه ای تبدیل می شوید که می تواند تحلیل های خود را برای طیف گسترده ای از استفاده کنندگان اطلاعات مالی صرف نظر از آشنایی آنان با مسائل مالی، تفسیر کند.

مبلغ سرمایه گذاری شما برای دوره تحلیل اطلاعات مالی 1میلیون و 689 هزار تومان است.

کاربردی و به روز

در دوره تحلیل اطلاعات مالی طی 2 ماه و نیم در 10 جلسه آموزش و 2 جلسه رفع اشکال و پرسش و پاسخ معادل 17 ساعت آموزش کاربـردی و تمرین عملی، یکی از هدفمند ترین دوره های تحلیل مالی را تجربه خواهید کرد.
در این دوره از جدید ترین تکنیک های آموزشی استفاده می شود. آموزش ها ترکیبی از مباحث تئوری و مسائل کاربری و مطالعات موردی است تا عمق یادگیری دانشجویان، مطابق استاندارد های بین المللی تحلیل گری مالی شکل بگیرد.

این دوره کاملا جامع است و مباحث تحلیل مالی از سطح آشنایی تا مباحث پیشرفته را پوشش می دهد. لذا اگر از بابت نداشتن پیش زمینه کافی در این حوزه نگران هستید، برای شرکت کردن در این دوره به هیچ پیش زمینه ای نیاز ندارید.

کاملا آنلاین

از جلســـــه اول زیر نظــر مدرس و پشتیبان دوره شروع به سرمایه گذاری می‌کنید.

هر جای دنیـــــا که هستید میتوانید از طریق وبینار با صورت زنده در کلاس ها شرکت کنید، سوال بپرسید و اشکالات را رفع کنید و پس از برگزاری هر جلسـه فیلم ظبط شده آن جلسه را دریافت کنید و مباحث آموزشی را بار ها مــــرور کنید. هم چنین پشتیبان شما هر روز از ساعت 9 صبح تا 9 شب پاسخگو سوالات شما خواهد بود.

سرفصل های دوره تحلیل اطلاعات مالی

✓   شناسایی استفاده کنندگان تجزیه و تحیل صورت های مالی

✓   درک سازمان، صنعت و ماهیت تجارت

✓   منابع داده مرتبط برای تحلیل

✓   شناسایی اجزا کلیدی در تحلیل صورت های مالی

✓   شناسایی اجزا تحلیل نسبت های مالی

✓   روش های پیش بینی جریان های نقدی ورودی

✓   نسبت های مالی برای ارزیابی سودآوری، عملکرد، کارایی، عملیات، نقدینگی، ساختار سرمایه سازمان

✓   نسبت های سرمایه گذاری

✓   تحلیل جامع صورت جریان وجوه نقد

✓   تحلیل بخش های مختلف سازمان

✓   نحوه انتقال اطلاعات مالی مبتنی بر اعداد به افراد غیر مالی

✓   شناسایی راه های ارائه اطلاعات مالی به شیوه قابل درک معنی دار و جامع

✓   تعریف قانون ارائه 6-6-6

✓   نکات ارائه موفق

✓   ارائه به شیوه مطالعه موردی

✓   تکنیک تحلیل مالی شرکت در یک صفحه

✓   مصور سازی اطلاعات مالی و کاربرد جداول و نمودار ها

✓   ساختاردهی به اطلاعات

✓   تحلیل WIFM

ویژگی های دوره تحلیل اطلاعات مالی

جامع و کاربردی​

در انتهای این دوره به یک تحلیلگر مالی حرفه ای تبدیل می شوید که می تواند تحلیل های خود را برای طیف گسترده ای از استفاده کنندگان اطلاعات مالی صرف نظر از آشنایی آنان با مسائل مالی، تفسیر کند.

پشتیبانی

هر دانشجو دارای پشتیبان اختصاصی است تا تکالیف و تمرین های دوره را پیگیری کند و بــه پرسش های دانشجو پاسخ مناسب و به موقع ارائه دهـد. پشتیبان شما از طریق تماس تلفنـی، ایمیل و پیام رسان واتس اپ و تلگرام با شما در ارتباط خواهد بـود.

آنلاین

آموزش ها از طریق وبینار و فیـلم های آموزشی ضبط شده ارائه خواهد شد. هم چنین برای هر جلسه جزوه ارائه می شود تا اثربخشی آموزش بالاتر برود. پیش مطالعه جزوه قبل از هر جلسه اجبـــاری است. مطالب هر جلسه شامل یک فایل جمع بندی و خلاصه نویسی است تا مرور را برای شما راحت تر سازد.

تضمین کیفیت

کلیه دوره های آموزشی مجموعه حساب لِـرن دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شرکت کننده از کیفیت آموزش است. کلیه دانشجویان حـق دارنـــد تا از خدمات آموزشــی یکسان و باکیفیت بر اساس توضیحات هر دوره بهره مند شوند.

کلوب پیشرو ها

دسترسی به محتوا این کالکشن برای دانشجویان این دوره تا پایان سال 2022 رایگان می باشد. شما می توانید هر زمانی که نیاز داشتید به محتوا رجوع کرده، و از بروز رسانی های جدید این کالکشن استفاده کنید.

تمرین محور

هر جلسه دارای تمرین های طراحی شده و از پیش برناـمه ریزی شده می باشد. بعد از هر جلســه طبق زمانبندی هر تمرین شما باید تمرین هارا انجام دهید و بـه شکل تکلیف برای پشتیبان تان ارسال نمایید. هم چنین در حین آموزش برای انتقال بهتر مطالب تمرین های کاربردی انجام خواهد شد.

پرسش و پاسخ

این دوره شامل 2 بخش تحلیل اطلاعات مالی و ارائه اثر بخش اطلاعات می باشد. در انتهای  هر بخش اول 2 جلسه پرسش و پاسخ آنلاین برگزار می شود. قبل از برگزاری جلسه دانشجویان سوالات خود را ارسال می کنند تا در جلسه به آنها پاسخ داده شود. برای مباحث نکته دار و پیچیده مثال های بسیاری حل خواهد شد.

اگر در مورد دوره تحلیل اطلاعات مالی نیاز به مشاوره دارید، با ما در تماس باشد.

مدرس دوره

تینا شاهپوردوست همایش CVE

یک تحلیلگر مالی باید بتواند، در صورت نیاز موقعیت مالی شرکت ، ریسک ها، نقاط قوت و ضعف آن را در یک صفحه A4 خلاصه کند.

سلام تینا شاهپوردوست هستم و به شما تبریـــــــک می گویم که برای آموزش خودتان وقت می گذارید و سرمایه گذاری می کنید. من در رشته حسابداری بازرگانی تحصیل کردم و عضو انجمن بین المللی حسابداران مدیریت خبره انگلستان هستم.

دوره تحلیل اطلاعات مالی بسیار دقیق و کاربردی طراحی شده است. بعد از آموزش دیدن در دوره های بین المللی با استاندارد های بالا متوجه شدم یک تحلیل گر مالی باید بتواند در کنار توانایی تحلیل کردن، دید جامعی که از تحلیل اطلاعات بدست آورده را به هر فردی انتقال دهد. مثل لنز یک دوربین که توانایی کم یا زیاد کردن زوم خود بر روی یک تصویر است یک تحلیلگر باید بتوانید به تحلیل خود تسلط کافی داشته و مثل لنز دوربین، دید کلی نگر و جزئی نگر داشته باشد. بطور کلی آموزشی ارزش سرمایه گذاری دارد که کاربردی باشد و شما در انتهای آن بتوانید مطالب آموخته شده را به کار ببندید و به صورت عملی اجرا کنید. نه تنها در دوره تحلیل اطلاعات مالی، بلکه در کلیه دوره های مجموعه حساب لِرن این اصل در نظر گرفته شده است.

ملزومات دوره تحلیل اطلاعات مالی

اینترنت

برای شرکت در وبینارها شما به اینترنت با سرعت یک مگابایت نیاز خواهید داشت. البته نگران نباشید فایل ضبط شده هر جلسه ارسال خواهد شد.

لپ تاپ

برای انجام تمرین های دوره نیاز به برنامه اکسل و نرم افزارهای دیگر دارید. با کامپیوتر یا لپ تاپ می توانید تمرینات را انجام دهید.

نظم و مرور مداوم

شما باید به طور منظم در کلیه جلسات شرکت کنید و تمرین ها را طبق زمانبندی منظم انجام دهید. تحلیل اطلاعات نیاز به مرور و تمرین بسیار دارد.

نحوه پشتیبانی در دوره تحلیل اطلاعات مالی

هر دوره دارای یک گروه تلگرامی است تا اطمینان حاصل شود کلیه دانشجویان به محتوای اشتراک گذاری شده دسترسی دارند.

پشتیبان شما از طریق تماس تلفنـی و پیام رسان واتس اپ و تلگرام با شما در ارتباط خواهد بــود. شما می توانید تکالیف خود را از طریق ایمیل نیز ارسال نمایید.

ثبت نام

شروع دوره بعدی تحلیل اطلاعات مالی از روز شنبه 10 آبان

  • 00روز
  • 00ساعت
  • 00دقیقه

امیدواریم شما را در دوره تحلیل اطلاعات مالی ببینیم.

مبلغ سرمایه گذاری شما

1 میلیون و 689 هزار تومان

سوالات متداول

سوالاتی که داوطلبان دوره تحلیل اطلاعات مالی بسیار پرسیده اند.

دوره تحلیل اطلاعات مالی شامل 10 جلسه در 2 ماه و نیم ارائه خواهد شد. جلسه هر هفته 1 به صورت وبینار 1.5 ساعته برگزار می شود و هم چنین محتوا آن جلسه شامل جزوه آموزشی و فیلم های آموزشی مکمل برای دانشجویان ارسال می گردد.

مسلما داشتن پیش زمینه تحصیلی و شغلی در این دوره به شما کمک زیادی خواهد کرد اما اگر با مباحث مالی آشنا نیستید هم میتوانید در این دوره شرکت کنید. اما زحمت بیشتر و زمان بیشتری برای یادگیری مطالب باید بگذارید.

خیر، سر فصل‌های دوره تحلیل اطلاعات مالی مرتبط و دارای انسجام محتوا می باشد. لذا شرکت در سرفصل های جداگانه مفید نخواهد بود.

خیر، امکان پرداخت اقساطی برای این دوره فراهم نشده است.

حداقل سرعت 1 مگابایت را نیاز دارید، البته نگران نباشید فایل های آموزشی بعد از برگزاری هر جلسه برای دانلود ارسال می شوند.

در صورت عدم رضایت دانشجویان از کیفیت دوره ها مبلغ پرداختی عودت داده میشود. مفتخریم که تا کنون کلیه دانشجویان رضایتمند بوده اند.

بله البته، برای رزرو مشاوره رایگان فوری به شماره 09379204706 در واتس اپ پیام بدهید.

بله، شما با تلفن هوشمندتان می توانید در وبینارها شرکت کنید و فایل های دوره را دانلود کنید. برای انجام تمرین های دوره ها احتمالا به لپ تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت.