این دوره برای کسانی است که پول برای آن ها کار می کند.

دوره جامع معامله گر موفق

قدم اول سرمایه گذاری در بورس سرمایه گذاری روی خودتان است.

پخش ویدیو

دوره معامله گر موفق برای افرادی است که هدف دارند و پول برای آنها کار میکند.

تمرکز این دوره بر روی بهره وری و عملگرایی است. یعنی چه؟ یعنی آموزش ها کاملا تمرین محور است و باید برای انجام تمرین ها حتما وقت بگذارید.

تک تک شرکت کنندگان این دوره دارای پشتیبان اختصاصی هستند. تکالیف و روند آموزشی دوره برای هر شرکت کننده توسط پشتیبان پیگیری و گزارش می شود.

اما در انتهای این مسیر و تمرین ها و تلاش ها، خودتان را یک معامله گر حرفه ای ببینید که با تیز بینی و ریزبینی در معاملات، موفق است.

مبلغ سرمایه گذاری شما برای دوره معامله گر موفق 2 میلیون و 875 هزار تومان است.

جامع

در دوره معامله گر موفق مجموعه حساب لِرن طی 3 ماه در 24 جلسه آموزش و 4 جلسه رفع اشکال و پرسش و پاسخ معادل 80 ساعت آموزش کاربـردی و تمرین عملی، صفر تا ۱۰۰ سرمایــه گذاری موفق را در بازار سرمایه فرا می‌گیرید.

با شرکت کردن در این دوره کلیــه مباحث مرتبط با سرمایــــــه گذاری، از مفاهیم اولیــــــــه تا مباحث پیشرفتـــــــه را فرا میگیرید و نیازی به شرکت در دوره های دیگر را نخواهید داشت.

کاملا آنلاین

این دوره کاملا آنلاین است. شما از جلســـــه اول زیر نظــر مدرس و پشتیبان دوره شروع به سرمایه گذاری می‌کنید. هر جای دنیـــــا که هستید میتوانید از طریق وبینار با صورت زنده در کلاس ها شرکت کنید، سوال بپرسید و اشکالات را رفع کنید و پس از برگزاری هر جلسـه فیلم ضبط شده آن جلسه را دریافت کنید و مباحث آموزشی را بارها مــــرور کنید.  هم چنین پشتیبان شما هر روز از ساعت 9 صبح تا 9 شب پاسخگو سوالات شما خواهد بود.

سرفصل های دوره جامع معامله گر موفق

جعبه ابزار یک معامله گر موفق

✓   تحلیل الگو های کلاسیک

✓   آموزش کامل اندیکاتورها

✓   نرم افزار مفید تریدر و ادونس گت

✓   مبحث ابزار فیبوناچی

✓   تکنیک پرایس اکشن

✓   تحلیل الگو های شمعی و ژاپنی

✓   ابزار ایچیموکو

✓   الگـوهای هارمونیک

✓   تحلیل امواج الیوت

✓   ابزار چنگال اندروز

✓   زمانسنجی به روش تکنیکال

✓   استراتژي های خرید و فروش و طراحی استراتژي معاملاتی

✓   گزارشات و صورت های مالی

✓   تجزیه تحلیل صورت های مالی

✓   تحلیل گزارش بهای تمام شده

✓   ابزار های مالی

✓   مجامع شرکتها و افزایش سرمایه

✓   تحلیل کاربردی عوامل اقتصاد خرد

✓   تحلیل کاربردی عوامل اقتصاد کلان

✓   تحلیل کلیه صنایع بورسی

✓   اصول و مفاهیم بازار آتی

✓   معامله سکه و زعفران در بازار آتی

✓   استراتژی های سرمایه گذاری به روش بنیادی

✓   سرمایه گذاری به روش مارتینگل

✓   رفتارشناسی بازار

✓   تحلیل واکنش ذهن، کنترل هیجانات

✓   مدیریت و تصمیم گیری هوشمند

✓   مکانیسم مغز و تله های ذهنی

✓   ریسک های بازار سرمایه ایران

✓   فیلترنویسی در سایت سازمان بورس

✓   مفاهیم تابلو خوانی

✓   ترکیب تحلیل تکنیکال با تابلو خوانی

ویژگی های دوره معامله گر موفق

جامع و کاربردی​

آموزش جامع و سر فصل های تحلیل تکنیکال و فاندامنتال جهت کسب مهارت های لازم بــرای حضور در بورس و سرمایـه گذاری در بازار های مالی بین المللی.

پشتیبانی

هر دانشجو دارای پشتیبان اختصاصی است تا تکالیف و تمرین های دوره را پیگیری کند و بــه پرسش های دانشجو پاسخ مناسب و به موقع ارائه دهـد. پشتیبان شما از طریق تماس تلفنـی، ایمیل و پیام رسان واتس اپ و تلگرام با شما در ارتباط خواهد بـود.

آنلاین

آموزش ها از طریق وبینار و فیـلم های آموزشی ضبط شده ارائه خواهد شد. هم چنین برای هر جلسه جزوه ارائه می شود تا اثربخشی آموزش بالاتر برود. پیش مطالعه جزوه قبل از هر جلسه اجبـــاری است. مطالب هر جلسه شامل یک فایل جمع بندی و خلاصه نویسی است تا مرور را برای شما راحت تر سازد.

تضمین کیفیت

کلیه دوره های آموزشی مجموعه حساب لِـرن دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شرکت کننده از کیفیت آموزش است. کلیه دانشجویان حـق دارنـــد تا از خدمات آموزشــی یکسان و باکیفیت بر اساس توضیحات هر دوره بهره مند شوند.

دسترسی همیشگی

دسترسی به کلیه محتوا ارائه شده در دوره به صورت مادام العمر می باشد. شما می توانید هر زمانی که نیاز داشتید به محتوا آموزشی دوره رجوع کرده، فایل های مورد نظر را دانلود و استفاده کنید.

تمرین محور

هر جلسه دارای تمرین های طراحی شده و از پیش برناـمه ریزی شده می باشد. بعد از هر جلســه طبق زمانبندی هر تمرین شما باید تمرین هارا انجام دهید و بـه شکل تکلیف برای پشتیبان تان ارسال نمایید. هم چنین در حین آموزش برای انتقال بهتر مطالب تمرین های کاربردی انجام خواهد شد.

پرسش و پاسخ

در این دوره نیز مانند کلیه دوره های مجموعه حساب لِرن جلسات پرسش و پاسخ خواهیم داشت تا اطمینان یابیم هیچ سوالی در ذهن دانشجویان بی پاسخ نمانده است.

اگر در مورد دوره معامله گر موفق نیاز به مشاوره دارید، با ما در تماس باشد.

مدرس دوره

تینا شاهپوردوست همایش CVE

قدم اول سرمایه گذاری در بورس سرمایه گذای روی خودتان است.

سلام تینا شاهپوردوست هستم و به شما تبریـــــــک می گویم که برای آموزش خودتان وقت می گذارید و سرمایه گذاری می کنید. من در رشته حسابداری بازرگانی، مدیریت کسب و کار و تامین مالی و سرمایه گذاری استراتژیک تحصیل کردم و عضو انجمن بین المللی حسابداران مدیریت خبره انگلستان هستم. من سالها نزد اساتید با سابقه بورس آموزش دیدم و تجربه کسب کردم.

مهر مــاه سال 97 اولین دوره آموزشی تحلیل تکنیکال و فاندامنتال به صورت حضوری برگزار شد. بعد از استقبال بی نظیــــر شرکت کنندگان از اسفنــد ماه سال 97 دوره آموزشی معامله گر موفق به صورت آنلاین در مجموعه حساب لِرن در حال برگزاری است. از حمایت شما بسیار خرسندم و بازخورد مثبت و موفقیت شرکت کنندگان باعث دلگرمی مجموعه ما است.

ملزومات شرکت در دوره معامله گر موفق

اینترنت

برای شرکت در وبینارها شما به اینترنت با سرعت یک مگابایت نیاز خواهید داشت. البته نگران نباشید فایل ضبط شده هر جلسه ارسال خواهد شد.

زمان کافی

هر هفته یک جلسه 3 ساعته برگزار خواهد شد و شما حدودا به 7 ساعت برای تمرین و مشاهده فایل های آموزشی مکمل نیاز خواهید داشت.

تمرین

تمرین شرط اول و اساسی یادگیری مهارت های مورد بحث این دوره خواهد بود. اگر شما تمرین ها را انجام ندهید یادگیری تان ناقص خواهد بود.

نظم

شما باید به طور منظم در کلیه جلسات شرکت کنید ، تمرین ها را طبق زمانبندی انجام دهید و منظم بودن در معاملات خود را تمرین کنید.

لپ تاپ

شما می توانید با تلفن هوشمندتان در جلسات آنلاین شرکت نمایید اما برای انجام تمرین ها نیاز به لپ تاپ یا کامپیوتر خواهید داشت.

هدف

به خودتان قول دهید که آموزش های این دوره را به کار بگیرید، تجربه کنید و معامله کنید. برای شرکت در دوره هدف داشته باشید.

نحوه پشتیبانی دوره معامله گر موفق

هر دوره دارای یک گروه تلگرامی است تا اطمینان حاصل شود کلیه دانشجویان به محتوای اشتراک گذاری شده دسترسی دارند.

پشتیبان شما از طریق تماس تلفنـی و پیام رسان واتس اپ و تلگرام با شما در ارتباط خواهد بــود. شما می توانید تکالیف خود را از طریق ایمیل نیز ارسال نمایید.

ثبت نام

شروع دوره بعدی معامله گر موفق از روز شنبه 10 آبان

  • 00روز
  • 00ساعت
  • 00دقیقه

امیدواریم شما را در دوره معامله گر موفق ببینیم.

مبلغ سرمایه گذاری شما

1 میلیون و 875 هزار تومان

سوالات متداول

سوالاتی که داوطلبان دوره معامله گر موفق بسیار پرسیده اند.

دوره معامله گر موفق شامل 12 جلسه در 3 ماه ارائه خواهد شد. جلسه هر هفته 1 به صورت وبینار 3 ساعته برگزار می شود و هم چنین محتوا آن جلسه شامل جزوه آموزشی و فیلم های آموزشی مکمل برای دانشجویان ارسال می گردد.

خیر شما با هر رشته تحصیلی و پیش زمینه ای می توانید در این دوره شرکت کنید. این دوره دارای هیچ پیش نیازی نیست و مباحث سرمایه گذاری از صفر تا صد در این دوره آموزش داده می شود.

خیر، سر فصل‌های دوره معامله گر موفق مرتبط و دارای انسجام محتوا می باشد. لذا شرکت در سرفصل های جداگانه مفید نخواهد بود.

خیر، امکان پرداخت اقساطی برای این دوره فراهم نشده است.

حداقل سرعت 1 مگابایت را نیاز دارید، البته نگران نباشید فایل های آموزشی بعد از برگزاری هر جلسه برای دانلود ارسال می شوند.

در صورت عدم رضایت دانشجویان از کیفیت دوره ها مبلغ پرداختی عودت داده میشود. مفتخریم که تا کنون کلیه دانشجویان رضایتمند بوده اند.

بله البته، برای رزرو مشاوره رایگان فوری به شماره 09379204706 در واتس اپ پیام بدهید.

بله، شما با تلفن هوشمندتان می توانید در وبینارها شرکت کنید و فایل های دوره را دانلود کنید. برای انجام تمرین های دوره ها احتمالا به لپ تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت.