این دوره برای پیشرو های حوزه مالی و مدیران عصر دیجیتال طراحی شده است.

دوره جامع دیجیتال مایندسِت (طرز فکر دیجیتال)

پیش به سوی عصر دیجیتال

پخش ویدیو

دوره دیجیتال مایندسِت برای کسانی است که می خواهند در استفاده از تکنولوژی های نــــــــــــــوظهور از جمله بلاکچین، RPA، هوش مصنوعی، تحلیل داده و هوش اجتماعی شایستگی کسب کنند.

در بازار کار پیشتاز شوید، با کسب مهارت های جدید توجه ها را به سمت خود جلب کنید و یک متخصص حرفه ای در عصر دیجیتال باشید.

تک تک شرکت کنندگان این دوره دارای پشتیبان اختصاصی هستند. تکالیف و روند آموزشی دوره برای هر شرکت کننده توسط پشتیبان پیگیری و گزارش می شود.

پیش نیاز کلیه دوره های مرتبط با تکنولوژی مجموعه حساب لِرن دوره دیجیتال مایندست است.

مبلغ سرمایه گذاری شما برای دوره دیجیتال مایندسِت 1میلیون و 875 هزار تومان است.

کاربردی و به روز

در دوره دیجیتال مایندست به روز ترین اطلاعات مربوط به تکنولوژی را مرتبط با رشته مالی و کسب و کار، خواهید آموخت

این تکنولوژی های نوظهور شامل بلاکچین، RPA، هوش مصنوعی، تحلیل داده و هوش اجتماعی هستند. هم چنین جدید ترین مهارت های اعلام شده توسط سازمان اقتصاد جهانی برای سال 2022 در این دوره آموزش داده خواهد شد.

کاملا آنلاین

هر جای دنیـــــا که هستید میتوانید از طریق وبینار با صورت زنده در کلاس ها شرکت کنید، سوال بپرسید و اشکالات را رفع کنید و پس از برگزاری هر جلسـه فیلم ضبط شده آن جلسه را دریافت کنید و مباحث آموزشی را بارها مــــرور کنید. دسترسی به کلوب پیشرو ها یکی از هدایا رایگان این دوره نیز آنلاین است. هم چنین پشتیبان شما هر روز از ساعت 9 صبح تا 9 شب پاسخگو سوالات شما خواهد بود.

سرفصل های دوره دیجیتال مایندسِت

طرز فکر دیجیتال برای فعالان حوزه مالی و مدیران پیشرو

به آینده حیطه مالی خوش آمدید. نسل بعدی حسابداران و متخصصان مالی باید خود را به مهارت ها و توانایی های مورد نیاز در آینده مجهز کنند تا بتوانند در حیطه مالی بدرخشند. فضای کسب و کار به طرز چشمگیری متفاوت از آنچه شما می شناسید تغییر کرده و خواهد کرد. حرفه ی مالی متحول شده است و این تحول به معنی تغییر واحد مالی سازمان از یک واحد هزینه به یک واحد ارزش آفرین است.

✓ بازتعریف نقش و وظایف واحد مالی برای عصر دیجیتال
✓ آشنایی با مبانی تحلیل داده و کلان داده
✓ تصمیم گیری بر مبنای داده ها و اطلاعات
✓ تعریف و درک RPA
✓ آشنایی با مبانی امنیت سایبری
✓ بلاکچین، مزایا، ارزش ها و فرصت ها

 

اهداف شناخت تکنولوژی های دیجیتال

✓ شناسایی موضوعات داغ تکنولوژی که محرک تغییر و تحول در عرصه حسابداری و مالی در دنیا هستند.
✓ شناسایی مهارت های آینده محور که برای تصمیم گیری مناسب در آینده مورد نیاز هستند.
✓ شناسایی نقش، وظایف و ساختار واحد مالی
✓ آشنایی با سواد دیجیتال و طرز فکر دیجیتال
✓ شناسایی مباحث جدید در عرصه حیطه حسابداری و مالی

مدت زمان اختصاص یافته به این بخش: 9 ساعت

منظور از پرورش طرز فکر دیجیتالی چیست؟ این دوره مفاهیمی چون انعطاف پذیری ، یادگیری مداوم ، پیشرفت کردن و شکوفایی در شرایط ابهام ، کنجکاوی و نوآوری را در بر می گیرد. در این بخش از دوره 10 مهارت ضروری که سازمان جهانی اقتصاد برای سال 2022 اعلام کرده است را فرا خواهید گرفت.

✓ یادگیری فعال و استراتژی های فراگیری دانش و مهارت
✓ خلاقیت، اصالت و ابتکار عمل، تفکر تحلیلی و نوآوری
✓ تکنولوژی های دیجیتال
✓ تفکر انتقادی و تحلیل و برنامه ریزی
✓ مهارت حل مسائل پیچیده
✓ رهبری و تاثیرگذاری اجتماعی
✓ هوش هیجانی
✓ شکست خوردن سریع و آموختن سریع از آن به جای ایده آل سازی مدل یا ایده اولیه
✓ چابکی در برابر تغییرات و مدیریت تغییر
✓ تحلیل سیستم و تکامل

اهداف پرورش طرز فکر دیجیتال

✓ اهمیت و ارزش پرورش طرز فکر دیجیتال را بشناسید. ✓ مفاهیم کلیدی مورد نیاز برای پرورش طرز فکر دیجیتال را بشناسید. ✓ اهمیت یادگیری مداوم و آزمایش سریع ایده های جدید را در شرایط ابهام یاد بگیرید. ✓ یاد بگیرید که چگونه ادغام مهارت های فنی حوزه حسابداری و مالی ، مهارت های کسب و کار ، تعاملات اجتماعی و رهبری زمینـــــــه موفقیت در یک محیط دیجیتال را فراهم می کند.

مدت زمان اختصاص یافته به این بخش: 9 ساعت

کلوب پیشرو ها کالکشن بی نظیری از منابعی است که توسط متخصصان بین المللی حسابداری و مدیریت دستچین شده است و شما به آن نیاز دارید تا در زمینه مالی پیشرو باشید. این کالکشن مدام در حال به روز رسانی منابع است و شما دائما به مطالب جدید دسترسی دارید. این منابع مجموعه ای از مقالات، کتاب ها، ویدئو ها و پادکست هایی است که توسط مجموعه حساب لِرن از بهترین و به روز ترین منابع بین المللی گردآوری شده اند.

عضویت در کلوب پیشرو ها برای دانشجویان دوره دیجیتال مایندست تا انتهای سال 2022 رایگان است. شما می توانید با روش مطالعه ای که مناسب خود شماست، حتی اگر فقط 10 دقیقه در روز وقت دارید یا یک ساعت یا هر چقدر که مشغول باشید، می توانید زمانی را به مطالعه منابع بی نظیر کلوب پیشرو ها اختصاص دهید.

ویژگی های دوره دیجیتال مایندسِت

جامع و کاربردی​

در این دوره به صورت کاربردی با مفاهیم جدید حوزه کارتان آشنا خواهید شد. هر چند که در مجموعه حساب لِرن دوره های اختصاصی برای هر یک از تکنولوژی های دیجیتال طراحی شده و شما می توانید بسته به علایق تان در هر کدام از این دوره ها شرکت کنید.

پشتیبانی

هر دانشجو دارای پشتیبان اختصاصی است تا تکالیف و تمرین های دوره را پیگیری کند و بــه پرسش های دانشجو پاسخ مناسب و به موقع ارائه دهـد. پشتیبان شما از طریق تماس تلفنـی، ایمیل و پیام رسان واتس اپ و تلگرام با شما در ارتباط خواهد بـود.

آنلاین

آموزش ها از طریق وبینار و فیـلم های آموزشی ضبط شده ارائه خواهد شد. هم چنین برای هر جلسه جزوه ارائه می شود تا اثربخشی آموزش بالاتر برود. پیش مطالعه جزوه قبل از هر جلسه اجبـــاری است. مطالب هر جلسه شامل یک فایل جمع بندی و خلاصه نویسی است تا مرور را برای شما راحت تر سازد.

تضمین کیفیت

کلیه دوره های آموزشی مجموعه حساب لِـرن دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شرکت کننده از کیفیت آموزش است. کلیه دانشجویان حـق دارنـــد تا از خدمات آموزشــی یکسان و باکیفیت بر اساس توضیحات هر دوره بهره مند شوند.

کلوب پیشرو ها

دسترسی به محتوا این کالکشن مادام العمر می باشد. شما می توانید هر زمانی که نیاز داشتید به محتوا رجوع کرده، و از بروز رسانی های جدید این کالکشن استفاده کنید.

تمرین محور

هر جلسه دارای تمرین های طراحی شده و از پیش برناـمه ریزی شده می باشد. بعد از هر جلســه طبق زمانبندی هر تمرین شما باید تمرین هارا انجام دهید و بـه شکل تکلیف برای پشتیبان تان ارسال نمایید. هم چنین در حین آموزش برای انتقال بهتر مطالب تمرین های کاربردی انجام خواهد شد.

پرسش و پاسخ

در این دوره نیز مانند کلیه دوره های مجموعه حساب لِرن جلسات پرسش و پاسخ خواهیم داشت تا اطمینان یابیم هیچ سوالی در ذهن دانشجویان بی پاسخ نمانده است.

اگر در مورد دوره دیجیتال مایندسِت نیاز به مشاوره دارید، با ما در تماس باشد.

مدرس دوره

تینا شاهپوردوست همایش CVE

دیجیتال مایندسِت شما را با دنیای جدیدی آشنا خواهد کرد.

سلام تینا شاهپوردوست هستم و به شما تبریـــــــک می گویم که برای آموزش خودتان وقت می گذارید و سرمایه گذاری می کنید. من در رشته حسابداری بازرگانی تحصیل کردم و عضو انجمن بین المللی حسابداران مدیریت خبره انگلستان هستم. نشان بیش از 5 مهارت مرتبط با فناوری دیجیتال را از AICPA آمریکا کسب کرده ام و بیش از 500 ساعت در مبحث فناوری دیجیتال و امنیت سایبری آموزش دیده ام.

دوره دیجیتال مایندسِت شامل مهارت های ضروری برای کسانی است که می خواهند هم چنان در حرفه مالی و کسب و کار فعالیت داشته باشند و در سال های آینده فرصت های شغلی خوبی را داشته باشند. اینکه سیل تحولات دیجیتالی و تکنولوژیکی بسیار سریعتر و شدید تر از تصور در حال تاثیرگذاری بر روی زندگی روز مره افراد و مشاغل مختلف است، امری کاملا مشهود است. به خصوص با همه گیری ویروس کووید 19 کشور های بسیاری از جمله ایران به عرصه استفاده از تکنولوژی موج چهارم پرتاب شده اند. در این دوره مهارت های ضروری عصر دیجیتال را کسب خواهید کرد و 10 گام از سایرین جلو خواهید بود.

ملزومات شرکت در دوره دیجیتال مایندسِت

اینترنت

برای شرکت در وبینارها شما به اینترنت با سرعت یک مگابایت نیاز خواهید داشت. البته نگران نباشید فایل ضبط شده هر جلسه ارسال خواهد شد.

زمان کافی

شما باید زمان کافی برای انجام پروژه ها و مطالعه مباحث اختصاص دهید. این موارد توسط پشتیبان شما پیگیری می شود.

مطالعه و یادگیری مداوم

برای اینکه به اهداف این دوره دست یابید باید بطور مداوم منابع کلوب پیشرو ها را مطالعه نمایید و یادگیری مداوم را فراموش نکنید.

نحوه پشتیبانی در دوره دیجیتال مایندسِت

هر دوره دارای یک گروه تلگرامی است تا اطمینان حاصل شود کلیه دانشجویان به محتوای اشتراک گذاری شده دسترسی دارند.

پشتیبان شما از طریق تماس تلفنـی و پیام رسان واتس اپ و تلگرام با شما در ارتباط خواهد بــود. شما می توانید تکالیف خود را از طریق ایمیل نیز ارسال نمایید.

ثبت نام

شروع دوره بعدی دیجیتال مایندسِت از روز دوشنبه 10 آبان

  • 00روز
  • 00ساعت
  • 00دقیقه

امیدواریم شما را در دوره دیجیتال مایندسِت ببینیم.

مبلغ سرمایه گذاری شما

1 میلیون و 559 هزار تومان

سوالات متداول

سوالاتی که داوطلبان دوره دیجیتال مایندسِت بسیار پرسیده اند.

این دوره دارای 2 بخش مجموعا به مدت 14 ساعت می باشد. بطور کلی مدت زمان دوره 2 ماه است و شما در پایان دوره عضو کلوب پیشرو ها می شوید و بصورت همیشگی از آپدیت های آن استفاده خواهید کرد.

خیر شما با هر رشته تحصیلی و پیش زمینه ای می توانید در این دوره شرکت کنید. این دوره هیچ پیش نیازی ندارد. این دوره خود پیش نیاز دوره های تکنولوژی حساب لِرن است.

خیر، سر فصل‌های دوره دیجیتال مایندسِت مرتبط و دارای انسجام محتوا می باشد.

خیر، امکان پرداخت اقساطی برای این دوره فراهم نشده است.

حداقل سرعت 1 مگابایت را نیاز دارید، البته نگران نباشید فایل های آموزشی بعد از برگزاری هر جلسه برای دانلود ارسال می شوند.

در صورت عدم رضایت دانشجویان از کیفیت دوره ها مبلغ پرداختی عودت داده میشود. مفتخریم که تا کنون کلیه دانشجویان رضایتمند بوده اند.

بله البته، برای رزرو مشاوره رایگان فوری به شماره 09379204706 در واتس اپ پیام بدهید.

بله، شما با تلفن هوشمند تان می توانید در وبینارها شرکت کنید و فایل های دوره را دانلود کنید. برای انجام تمرین های دوره ها احتمالا به لپ تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت.