این دوره برای پیشرو های حوزه مالی و مدیران عصر دیجیتال طراحی شده است.

دوره جامع
تحلیل داده

یکی از بزرگترین شکاف های مهارتی متخصصان و افراد فعال در حوزه مالی

پخش ویدیو

دوره جامع تحلیل داده یک دوره بسیار حرفه ای شامل 5 بخش و آموزش های تمرین محور است.

در بازار کار پیشتاز شوید، با کسب مهارت های جدید توجه ها را به سمت خود جلب کنید و یک متخصص حرفه ای در عصر دیجیتال باشید.

تک تک شرکت کنندگان این دوره دارای پشتیبان اختصاصی هستند. تکالیف و روند آموزشی دوره برای هر شرکت کننده توسط پشتیبان پیگیری و گزارش می شود.

بهتر از قبل از شرکت در این دوره در دوره دیجیتال مایندسِت شرکت کنید.

مبلغ سرمایه گذاری شما برای این دوره در قسمت ثبت نام درج شده است.

جامع و به روز
هرمهارتی که برای تحلیل داده و ارائه اثر بخش نیاز دارید به صورت حرفه ای یاد خواهید گرفت. هر 5 بخش آموزشی این دوره دارای سطح بندی از سطح مقدماتی به پیشرفته هستند . در صورت تمایل به گذرانذن هر دوره به شکل منفرد این سطح بندی باید رعایت شود. در صورتیکه تمایل به ثبت نام در برنامه های این دوره جامع به شکل جداگانه دارید یا باید آنها را گذرانده باشید یا در آزمون شرکت کرده و در صورت قبولی میتوانید در هر برنامه ثبت نام کنید.
کاملا آنلاین

هر جای دنیـــــا که هستید میتوانید از طریق وبینار با صورت زنده در کلاس ها شرکت کنید، سوال بپرسید و اشکالات را رفع کنید و پس از برگزاری هر جلسـه فیلم ضبط شده آن جلسه را دریافت کنید و مباحث آموزشی را بار ها مــــرور کنید. دسترسی به کلوب پیشرو ها یکی از هدایا رایگان این دوره نیز آنلاین است. هم چنین پشتیبان شما هر روز از ساعت 9 صبح تا 9 شب پاسخگو سوالات شما خواهد بود.

سرفصل های دوره تحلیل داده

دوره جامع تحلیل داده شامل 5 بخش است: مبانی تحلیل داده، کاربرد ابزار ضروری تحلیل داده، مدل های تحلیل داده، تجزیه و تحلیل پیش بینی و مصور سازی و تجسم داده

این بخش شامل آموزش های آشنایی با فرصت های شغلی حوزه تحلیل داده، تکنولوژی های رایج و پر کاربرد در اکوسیستم داده فعلی، مفهومی که در پس رایج ترین گونه داده که شما احتمالا نیازبه تحلیل آنها پیدا خواهید کرد، می پردازیم. این برنامه اولین سطح دوره جامع تحلیل داده است. برنامه مبانی تحلیل داده با درک اساسی و بنیادین نیاز به دارایی های تحول گرا در یک سازمان آغاز می شود و اهمیت مدیریت هوشمند داده ها و عملکرد تحلیلی مربوط به ان ها را توضیح می دهد. دارایی تحول گرا یک شیوه بازاریابی کامل ، مختصر و خاص است که به یک محصول یا خدمات می پردازد و یک تحول عالی برای چشم انداز سازمان فراهم می کند.

✓ عوامل موثیر بر تجارت و پتانسیل های مختل کننده داده های سازمانی
✓ آشنایی با مبانی تحلیل داده و کلان داده
✓ مفاهیم اساسی در پس انواع مختلف داده ها و نحوه استفاده از آنها
✓ نقش و وظایف شغلی مرتبط با تجزیه و تحلیل داده ها
✓ چرخه عمر داده های سازمانی و نحوه مدیریت آن ها
✓ با دایره واژگان برای ارزیابی و برقراری ارتباط در حوزه تحلیل داده
✓ به تصویر کشیدن و نمایش ابزار هایی که برای مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها استفاده می شوند.
✓ موانع و مسائل رایج برای اهرم سازی موثر داده ها در سازمان
✓ نحوه پیوند دادن داده به نیاز های کسب و کار و رقم زدم اتفاقات تجاری بر اساس آن

هدف این بخش:

این برنامه موظف است شما را به دانش های مختلف در نیاز های شغلی حوزه تحلیل داده و هم چنین رایج ترین تکنولوژی های دیده شده در اکوسیستم داده دنیای امروز مجهز کند. این دوره مفهوم پوشش دهنده در رایج ترین انواع داده که شما به تجزیه و تحلیل انها نیاز پیدا خواهید کرد، می پردازد. این دوره کمک می کند شما به جستجو عوامل موثر بر داده بپردازید و هم چنین توضیح می دهد که چرا مدیریت هوشمند داده ها . داشتن یک روش تحلیل برای موفقیت و عملکرد حرفه ای سازمان مهم است.

آشنایی با چگونگی تحول دیجیتال و چشم انداز تغییرات کسب و کار یک مزیت رقابتی در کل سازمان ایجاد می کند. شناسایی فضای مورد نیاز سازمان برای تبدیل شدن به یک سازمان داده محور تحلیل سیکل داده و ویژگی های تصمیم گیری داده محور. مقایشه ریسک ها و مسائل متداول در رابطه با پروسه تبدیل شدن به یک سازمان داده محور تمایز قائل شدن بین ابزار تحلیل داده شناسایی ملزومات پروژه های داده محور

مدت زمان اختصاص یافته به این بخش: 15 ساعت

***اگر تمایل به ثبت نام جداگانه برای بخش اول:مبانی تحلیل داده را دارید، مبلغ سرمایه گذاری شما 5 میلیون و 386 هزار تومان می باشد.

این بخش شامل آموزش های تمرین محور و تجربه محور در رابطه با چگونگی تحلیل داده و محاسبه جوانب بنیادی داده در دست شما و ارائه مفهوم کلیدی و تعاریف کلیدی تحلیل داده است. این برنامه باعث کسب تجربه در مورد چگونگی تحلیل داده و محاسبه جوانب بنیادین آن می شود. این برنامه مفاهیم و تعاریف اصلی تجزیه و تحلیل داده را ارائه می دهد که شامل آناتومی داده ها می شود و مبنای تکنیک های تجزیه و تحلیل آماری را برای استخراج اطلاعات مفید از داده ها است.

✓ ماهیت و انواع متغیر ها در مجموعه داده ها و کاربرد آنها
✓ مبانی و مفاهیم آماری برای کار کردن با داده ها
✓ ویژگی های داده که به انجام تحلیل کمک می کند
✓ محاسبات پایه برای تحلیل و دستیابی به دید مفیدی از مجموعه داده ها
✓ چگونگی درک و محاسبه احتمال از مجموعه داده ها
✓ انواع مختلف توزیع داده و کاربرد آنها
✓ یک مطالعه موردی به همراه تمرین عملی برای جستجو اینکه چگونه تحلیل آماری می تواند برای شناسایی کلاهبرداری بکار رود
✓ شکست خوردن سریع و آموختن سریع از آن به جای ایده آل سازی مدل یا ایده اولیه
✓ مثال ها و تمرین هایی در طول برنامه برای افزایش عمق یادگیری مطالب

 

اهداف این بخش

این بخش شامل تمرین های ساده ای است که مسیر یادگیری و بکارگیری را کوتاه کرده و یک فرآیند یک مرحله ای برای یادگیری و بکار گیری آنچه در رابطه با مفاهیم تحلیل داده آموخته اید ارائه میکند. هم چنین شما مفاهیم با ارزشی چون چارکی، واریانس و توزیع استاندارد را فرا خواهید گرفت. در نهایت شما با یکی از قدرتمند ترین ابزار در دسترس برای تحلیل داده آشنا خواهید شد به نام پلتفرم R. شما در این پلتفرم توسط یک راهنما کاربرد واقعی تحلیل داده با این پلتفرم را تجربه خواهید کرد. این شبیه سازی تجربه واقعی شما را قادر می سازد تا آنچه آموخته این در دنیای واقعی بکار ببندید. در پایان این برنامه شما یک درک کاملی از تکنیک آماری کلیدی خواهید داشت که به واسطه تمرین عملی در این برنامه حاصل شده است.

شناسایی و طبقه بندی متغیر ها محاسبه آمار مفید و سودمند شامل گرایش به مرکز، اندازه گیری و تغییر پذیری، احتمال پایه، احتمال شرطی، احتمال پیشرفته و توزیع گسسته و پیوسته. تحلیل آماری و توزیع در مطالعات موردی تحلیل در مطالعه موردی شناسایی کلاهبرداری و تخطی از امور سازمان

مدت زمان اختصاص یافته به این بخش: 17 ساعت

 

***اگر تمایل به ثبت نام جداگانه برای بخش دوم: کاربرد ابزار ضروری تحلیل داده را دارید، مبلغ سرمایه گذاری شما 5 میلیون و 386 هزار تومان می باشد.

این برنامه توانایی شما را برای کار با داداه های ساخت یافته و بدون ساختار برای آماده سازی یک تحلیل موفق افزایش می دهد. برای شروع شما تعریف کردن خروجی های کسب و کار واضح را برای تحلیل خود خواهید آموخت. این برای اطمینان از همراستا بودن تلاش تحلیلی شما با خط و مشی و ارزش های سازمان است. در مرحله بعد شما تکنیک های پروفایل سازی و پاک سازی داده را می آموزید تا در طول چرخه عمر داده کیفیت داده ها حفظ نمایید. شما تکنیک های ETL را تمرین خواهید کرد و با انواع مختلف داده و روش های تحلیلی کار خواهید کرد. در آخر، شما چگونگی استفاده از ابزار پیشرفته برای مدیریت یک تحلیل داده سازمانی مداوم را که شامل ذخیره سازی داده، مدیریت چرخه عمر داده و کار کردن با داده های ساخت یافته و بدون ساختار می باشد، خواهید آموخت.

✓ تعریف داده و پیوند زدن تحلیل با کیس های کسب و کار ارزش محور
✓ درک ویژگی های داده و چگونگی اهرم سازی آن برای کسب دید بهتر از اطلاعات
✓ شناسایی ساختار پروژه برای تجزیه و تحلیل داده ها
✓ شناسایی انواع مختلف داده ها که تحلیلگران با آنها تعامل خواهند کرد
✓ پروفایل سازی داده ها برای طرح ریزی تحلیل های دقیق
✓ درک ظرفیت ابزار در دسترسی برای کار کردن با داده ها
✓ پاک سازی داده با ابزار مناسب برای افزایش دقت تحلیل
✓ مدیریت کیفیت داده و صحت و سقم داده ها با تکنیک و ابزار ETL
✓ ذخیره سازی داده
✓ مدیریت چرخه عمر داده
✓ ایجاد و استفاده از انواع مختلف مدل های داده
✓ ابزاری برای کار کردن با دادهای ساخت یافته و بدون ساختار

 

اهداف این بخش

شناسایی فرصت ها، فرآیند ها و ملزومات داده برای حل کردن مسائل تحلیلی اجرا تکنیک های پروفایل سازی و پاک سازی داده ها روی داده های در دست استفاده از ابزار تهیه و آماده سازی داده استفاده ابزار استخراج، تبدیل و لود کردن (ETL) مقایسه تکنیک های مقایسه داده ها استفاده از ابزار ذخیره سازی و مدیریت داده ها همراستا سازی نتایج تحلیل داده با خط و مشی استراتژیک سازمان و ارزش آفرینی

مدت زمان اختصاص یافته به این بخش: 23 ساعت

***اگر تمایل به ثبت نام جداگانه برای بخش سوم: مدل های تحلیل داده را دارید، مبلغ سرمایه گذاری شما 5 میلیون و 687هزار تومان می باشد.

در این بخش به آموزش تکنیک های بنیادی برای تجزیه و تحلیل پیش بینی هایی شامل رگرسیون، طبقه بندی، بهینه سازی و شبیه سازی می پردازیم. این برنامه مبانی و تکنیک های طبقه بندی، دسته بندی، بهینه سازی و شبیه سازی را می آموزد . در ابتدا توسط مدل های ساده برای شناسایی و آشکار سازی روابط شروع می کند و در نهایت شما یاد میگیرید چگونه تکنیک های مدل سازی داده پیشرفته را بطور عملی بکار ببندید. هم چنین یاد میگیرید در رویارویی با مسائل و مشکلات رایج چگونه مدل پیش بینی مفید را بکار ببندید و در مسائل تجاری رایج اعمال کنید.

✓ تکنیک های تجزیه و تحلیل پیش بینی
✓ پیش بینی توسط مدل های داده
✓ شناسایی روابط بین داده ها
✓ رگرسیون های خطی یک متغیره و دو متغیره
✓ طبقه بندی KNN
✓ دسته بندی داده ها
✓ درخت تصمیم گیری
✓ مدل های تمرینی

 

اهداف این بخش

با افزایش درک شما از تحلیل پیشبینی ها، یاد خواهید گرفت چگونه برای پیش بینی مقادیر آینده از روش های پیش بینی ساده مبتنی بر داده استفاده کنید. هم چنین یاد خواهید گرفت چگونه سناریو ها را مدل سازی کنید و خروجی های احتمالی آن ها را بر اساس فضا و مکان محاسبه کنید. تمرین های طبقه بندی را انجام خواهید داد که شامل: طبقه بندی ساده Bayesian، رسم درخت تصمیم گیری و استفاده از تکنیک های مختلف دسته بندی و بهینه سازی خطی. این روش ها برای حل مسائل رایج کسب و کار بکار گرفته خواهند شد. یادگیری تکنیک هایی برای ارزیابی میزان اثربخشی راه حل های شما.

شناسایی تکنیک های متفاوت تحلیل پیش بینی ها: رگرسیون، طبقه بندی، دسته بندی، بهینه سازی و شبیه سازی محاسبه روش های مختلف رگرسیون توسط پلتفرم R و نرم افزار اکسل اعمال الگوریتم طبقه بندی و دسته بندی اعمال پروسه بهینه سازی کسب و کار برای حل مسائل با شناسایی اهداف و محدودیت ها تحلیل نتایج و خروجی های احتمالی مختلف توسط شبیه سازی مونته کارلو محاسبه عملکرد الگوریتم پیش بینی عملکرد

مدت زمان اختصاص یافته به این بخش: 18 ساعت

***اگر تمایل به ثبت نام جداگانه برای بخش چهارم: تجزیه و تحلیل پیش بینی را دارید، مبلغ سرمایه گذاری شما 5 میلیون و598هزار تومان می باشد.

در این بخش به آموزش مبانی و تکنیک های مجسم سازی و جستجو به شیوه نمونه برداری از رایج ترین ابزار گزارش دهی برای خلق تجسم های داده با معنی و مفهوم می پردازیم.

✓ انتقال و مراوده بینش و دید کسب شده از داده
✓ تصمیم گیری مبتنی بر داده
✓ شناسایی روابط بین داده ها
✓ راه های مصور سازی داده
✓ طراحی اصول مصور سازی داده
✓ راه اندازی هوش کسب و کار در سازمان
✓ اجزای پلتفرم هوش کسب و کار
✓ چگونه معماری داده بر روی گزارشگری و تکنیک های پیشبینی تحلیل تاثیر می گذارد

 

اهداف این بخش

بعد از پایان این بخش شما می توانید یک تحلیل بطور عملی انجام دهید و خود را مجهز به ابزار مورد نیاز سازمان در موارد ضروری کنید.

روایت کردن داده و فرموله کردن داده توسط مصور سازی داده شناسایی چشم انداز ذینفعان کلیدی سازمان شناسایی نیاز های سازمان به داده تمایز بین فریم ورک های رایج هوش کسب و کار استفاده از ابزار مصور سازی داده برای اشتراک گذاری روایت های داده در کل سازمان بکار بستن بهترین ابزار مصور سازی داده

مدت زمان اختصاص یافته به این بخش: 18 ساعت

***اگر تمایل به ثبت نام جداگانه برای بخش اول:مبانی تحلیل داده را دارید، مبلغ سرمایه گذاری شما 5 میلیون و 386 هزار تومان می باشد.

آزمایشگاه یادگیری یک برنامه آموزشی تعاملی است که شامل آزمایشگاه های یادگیری می شود. این آزمایشگاه های یادیگری شما را قادر می سازد تا از ابزار تحلیل در دست تان هر زمان که سازمان نیاز پیدا کرد استفاده کنید. در آزمایشگاه یادگیری شما برای بکارگیری تکنولوژی های مختلفی را برای آماده سازی، تحلیل و مدیریت مجموعه داده ها در دنیای واقعی تمرین خواهید کرد. در این دوره 29 ساعت به آزمایشگاه یادگیری اختصاص داده شده.

ویژگی های دوره جامع تحلیل داده

جامع و کاربردی​

این دوره احتمالا جامع ترین و کاربردی ترین دوره تحلیل داده است که تا به حال برگزار شده است. سرفصل ها و نحوه ارائه این دوره کاملا منحصر به فرد است.

پشتیبانی

هر دانشجو دارای پشتیبان اختصاصی است تا تکالیف و تمرین های دوره را پیگیری کند و بــه پرسش های دانشجو پاسخ مناسب و به موقع ارائه دهـد. پشتیبان شما از طریق تماس تلفنـی، ایمیل و پیام رسان واتس اپ و تلگرام با شما در ارتباط خواهد بـود.

آزمایشگاه یادگیری

در آزمایشگاه یادگیری شما برای بکارگیری تکنولوژی های مختلفی را برای آماده سازی، تحلیل و مدیریت مجموعه داده ها در دنیای واقعی تمرین خواهید کرد.

تضمین کیفیت

کلیه دوره های آموزشی مجموعه حساب لِـرن دارای گارانتی بازگشت وجه در صورت عدم رضایت شرکت کننده از کیفیت آموزش است. کلیه دانشجویان حـق دارنـــد تا از خدمات آموزشــی یکسان و باکیفیت بر اساس توضیحات هر دوره بهره مند شوند.

مدرک معتبر

در انتهای این دوره مدرک قابل ترجمه وزارت علوم و فناوری و مدرک بین المللی از انگلستان دریافت خواهید کرد که در رزومه شما نشانه بروز بودن اطلاعات و مهارت های شما می باشد. با داشتن این مدرک و کسب مهارت ها تحلیل داده به صورت حرفه ای شما یک مزیت رقابتی ارزشمند در بازار کار خواهید داشت.

سطح بندی

این دوره دارای سطح بندی از سطح مقدماتی به پیشرفته هستند . در صورت تمایل به گذرانذن هر دوره به شکل منفرد این سطح بندی باید رعایت شود. در برای ثبت نام در هر سر فصل یا باید آنها را گذرانده باشید یا در آزمون شرکت کرده و در صورت قبولی میتوانید در هر برنامه ثبت نام کنید.

پرسش و پاسخ

در این دوره نیز مانند کلیه دوره های مجموعه حساب لِرن جلسات پرسش و پاسخ خواهیم داشت تا اطمینان یابیم هیچ سوالی در ذهن دانشجویان بی پاسخ نمانده است.

اگر در مورد دوره تحلیل داده نیاز به مشاوره دارید، با ما در تماس باشد.

مدرس دوره

تینا شاهپوردوست همایش CVE

مهارت تحلیل داده مزیت رقابتی توست.

سلام تینا شاهپوردوست هستم و به شما تبریـــــــک می گویم که برای آموزش خودتان وقت می گذارید و سرمایه گذاری می کنید. من در رشته حسابداری بازرگانی تحصیل کردم و عضو انجمن بین المللی حسابداران مدیریت خبره انگلستان هستم. نشان بیش از 5 مهارت مرتبط با فناوری دیجیتال را از AICPA آمریکا کسب کرده ام و بیش از 500 ساعت در مبحث فناوری دیجیتال و امنیت سایبری آموزش دیده ام.

دوره تحلیل داده یک دوره ی جامع، کاربردی و خاص است. خاص از جهت طراحی و ارائه. استراتژی های به کار بسته شده در این دوره شما را به یک تحلیل گر داده حرفه ای تبدیل خواهد کرد. امیدوارم شما را در این دوره ارزشمند ببینم.

ملزومات شرکت در دوره دیجیتال مایندسِت

اینترنت

برای شرکت در وبینارها شما به اینترنت با سرعت یک مگابایت نیاز خواهید داشت. البته نگران نباشید فایل ضبط شده هر جلسه ارسال خواهد شد.

زمان کافی

شما باید زمان کافی برای انجام پروژه ها و مطالعه مباحث اختصاص دهید. این موارد توسط پشتیبان شما پیگیری می شود.

لپ تاپ

شما می توانید با تلفن هوشمند تان در جلسان آنلاین شرکت نمایید اما برای انجام تمرین ها نیاز به لپ تاپ یا کامپیوتر خواهید داشت.

نحوه پشتیبانی دوره جامع تحلیل داده

هر دوره دارای یک گروه تلگرامی است تا اطمینان حاصل شود کلیه دانشجویان به محتوای اشتراک گذاری شده دسترسی دارند.

پشتیبان شما از طریق تماس تلفنـی و پیام رسان واتس اپ و تلگرام با شما در ارتباط خواهد بــود. شما می توانید تکالیف خود را از طریق ایمیل نیز ارسال نمایید.

ثبت نام در دوره جامع تحلیل داده

این دوره جامع دارای سطح بندی از سطح مقدماتی به پیشرفته است. در صورت تمایل به ثبت نام در هر بخش به شکل جداگانه این سطح بندی باید رعایت شود.

شما می توانید به ترتیب از بخش اول تا پنجم به صورت جدا ثبت نام کرده و پس از شرکت در آزمون پایان دوره در بخش بعدی ثبت نام داشته باشید. در پایان هر بخش شما مدرک معتبر مربوط به آن بخش را دریافت خواهید کرد که ارزش بین المللی دارد و قابل ترجمه است. 

در صورت ثبت نام در دوره جامع (هر پنج بخش به صورت یکجا) و یا ثبت نام بصورت جداگانه مدرک معتبر مربوط به هر بخش را دریافت می کنید.

در پایان این دوره تحلیل گر داده خبره خواهید شد.

مبلغ سرمایه گذاری شما

ثبت نام در دوره جامع تحلیل داده (شامل هر 5 بخش)

11 میلیون و 696 هزار تومان

ثبت نام در هر بخش دوره جامع تحلیل داده به صورت جداگانه

مبلغ سرمایه گذاری شما برای بخش اول

در این بخش مبانی تحلیل داده را خواهید آموخت

2 میلیون و 386 هزار تومان

مبلغ سرمایه گذاری شما برای بخش دوم

در این بخش کاربرد ابزار ضروری تحلیل داده را خواهید آموخت

2 میلیون و 386 هزار تومان

مبلغ سرمایه گذاری شما برای بخش سوم

در این بخش مدل های تحلیل داده را خواهید آموخت

2 میلیون و 687 هزار تومان

مبلغ سرمایه گذاری شما برای بخش چهارم

در این بخش مدل های تجزیه و تحلیل پیش بینی را خواهید آموخت

2 میلیون و 598 هزار تومان

مبلغ سرمایه گذاری شما برای بخش پنجم

در این بخش مصور سازی و تجسم داده را خواهید آموخت

2 میلیون و 648 هزار تومان

سوالات متداول

سوالاتی که داوطلبان دوره جامع تحلیل داده بسیار پرسیده اند.

این دوره دارای 5 بخش مجموعا به مدت 120ساعت می باشد. 91 ساعت آموزش و 29 ساعت آزمایشگاه یادگیری. بطور کلی مدت زمان دوره یک سال است و شما در پایان دوره مدرک معتبر از انگلستان و سازمان علوم و فناوری دریافت خواهید کرد..

خیر شما با هر رشته تحصیلی و پیش زمینه ای می توانید در این دوره شرکت کنید. این دوره هیچ پیش نیازی ندارد. بهتر است قبل از این دوره، دوره دیجیتال مایندسِت را گذرانده باشید.

بله، این برنامه های آموزشی دارای سطح بندی از سطح مقدماتی به پیشرفته هستند . در صورت تمایل به گذرانذن هر دوره به شکل منفرد این سطح بندی باید رعایت شود. در صورتیکه تمایل به ثبت نام در برنامه های این دوره جامع به شکل جداگانه دارید یا باید آنها را گذرانده باشید یا در آزمون شرکت کرده و در صورت قبولی میتوانید در هر برنامه ثبت نام کنید.

بله برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

حداقل سرعت 1 مگابایت را نیاز دارید، البته نگران نباشید فایل های آموزشی بعد از برگزاری هر جلسه برای دانلود ارسال می شوند.

حداقل سرعت 1 مگابایت را نیاز دارید، البته نگران نباشید فایل های آموزشی بعد از برگزاری هر جلسه برای دانلود ارسال می شوند.

در صورت عدم رضایت دانشجویان از کیفیت دوره ها مبلغ پرداختی عودت داده میشود. مفتخریم که تا کنون کلیه دانشجویان رضایتمند بوده اند.

بله البته، برای رزرو مشاوره رایگان فوری به شماره 09379204706 در واتس اپ پیام بدهید.

بله، شما با تلفن هوشمندتان می توانید در وبینارها شرکت کنید و فایل های دوره را دانلود کنید. برای انجام تمرین های دوره ها احتمالا به لپ تاپ یا کامپیوتر نیاز خواهید داشت.

با اجرای این آموزش در سازمان تخفیف های خوبی نسبت به تعداد شرکت کنندگان در نظر گرفته می شود. برای اطلاعات بیشتر با شماره 09379204706 با ما در ارتباط باشید.